Brīvo Latvijas loka šāvēju forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Tiesnešu seminārs Empty Tiesnešu seminārs

Trešdiena Septembris 22, 2021 6:38 pm
Labdien, LLŠF tiesneši, tiesnešu kandidāti un klubu vadītāji!

Ņemot vērā, ka atbilstoši federācijas valdes lēmumam zināšanas ir jāatjauno vismaz reizi divos gados, lai saglabātu kategoriju, ir sanācis tā, ka aktīva tiesneša kategorija šobrīd ir tikai vienam Republikas kat. tiesnesim Latvijā.

Saraksts un noteikumi ir pieejami LLŠF mājas lapā- https://archery.lv/lv/federacija/tiesnesi/

Lai šo bēdu labotu, esmu uzņēmusies noorganizēt semināru un sagatavot testu par loka šaušanas noteikumiem Republikas, I un II kategorijas tiesnešiem un tiem, kas vēlas kļūt par tiesnešiem.

Ņemot vērā to, ka laika apstākļi vairs nav jauki un ārā semināru vairāku stundu garumā organizēt nebūs komfortabli, bet pasākumiem iekštelpās ir ierobežojumi, tad ierosinu semināru aizvadīt tiešsaistē un vēlos uzzināt, kuros laikos jums tas būtu visērtāk. Uzreiz brīdinu - es pati darba laikā (darba dienās līdz 18.00) strādāju savā pamatdarbā un tam man laika nebūs.

Gaidu jūsu ierosinājumus - vai esat gatavi veltīt sestdienas vai svētdienas pēcpusdienu, rīta pusi vai vairākus darba dienu vakarus?

Lielākais balsojums vinnēs!

p.s. Ja zināt kādu, kurš vēl vēlētos apgūt tiesneša zināšanas, pārsūtiet viņam/viņai šo e-pastu.

Cieņā
Agate Zālīte
(tālrunis: 29 873 991, e-pasts: agate@archery.lv)
avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Tiesnešu seminārs Empty Re: Tiesnešu seminārs

Pirmdiena Septembris 27, 2021 8:12 pm
Labdien, LLŠF tiesneši, tiesnešu kandidāti un klubu vadītāji!
līdz šodienai man uz e-pastu par tiesnešu semināru ir atbildējuši 12 no 34 uzrunātajiem sarakstā esošajiem tiesnešiem.
Statistika - 2 vēlējās darba dienu vakaros, 3 brīvdienu pēcpusdienas, 1 brīvdienu pēcpusdienu vai darba dienu vakarus, 3 brīvdienu rītus, 1 sestdienā, 1 brīvdienās, 1 jebkad ārpus darba laika.
Šo visu apkopojot - ieplānojam kursus sestdien, 9.oktobrī no plkst. 15.00
Zoom saiti nosūtīšu apmēram pusstundu pirms sākuma. Arī tests būs jāpilda elektroniski.

Cieņā
Agate Zālīte
avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Tiesnešu seminārs Empty Re: Tiesnešu seminārs

Piektdiena Oktobris 01, 2021 8:30 pm
Ir priekšlikums, tiem kas vēlas, apvienoties uz Pļavas kopīgai kursu noklausīšanai (09.102021) un testa izpildei. Visi laipni aicināti! Very Happy

Guntis Pavilons and Runiškovi like this post

avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Tiesnešu seminārs Empty Re: Tiesnešu seminārs

Pirmdiena Oktobris 04, 2021 1:41 pm
Jaunākās ziņas - visi, kas grib piedalīties seminārā raksta Agatei Zālītei uz [url=azalite@gmail.com]E-pastu[/url] azalite@gmail.com, lai saņemtu zum saiti dalībai seminārā.
Sponsored content

Tiesnešu seminārs Empty Re: Tiesnešu seminārs

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā