Brīvo Latvijas loka šāvēju forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1) Empty Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1)

Trešdiena Janvāris 19, 2022 10:36 pm
NOLIKUMS
Tautas loka šaušanas sacensības visām loka klasēm, vecuma grupām un sagatavotības pakāpēm
„Mani pirmie starti februāris 2022”

1. Mērķis un uzdevumi. Jauno loka šāvēju un loka šāvēju iesācēju integrēšana kopējā sacensību apritē. Dot iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes loka šāvējiem vienā konkurencē. Izpildīt sportisko normatīvu prasības līdz SMK ieskaitot un uzlabot personīgos rekordrezultātus. Apmācīt un dot praktisku iespēju tiesnešu sagatavošanai/kvalifikācijas celšanai. Pārbaudīt sacensību laukuma un aprīkojuma gatavību sacensību apstākļiem. Popularizēt loka šaušanu kā uz Olimpiskajiem principiem balstītu sporta veidu un lielisku brīvā laika pavadīšanas līdzekli. Noorganizēt sacensības COVID 19 pandēmijas drošības pasākumu prasību robežās.
2. Vispārējie noteikumi. Sacensības tiek organizētas kā atklātas un tajās aicināti piedalīties visi šaut gribētāji, atbilstoši loku klasēm un vecumu grupām. Sacensības notiek rekursīvā (R), kompakt (C), neaprīkota (N, reģistrējas kā BB-R), garā angļu (L) un tradicionālā (T, reģistrējas kā TR) loka klasēs, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās un vingrinājumos: “Adult” - pieaugušie-iesācēji (21gads un vecāki), “Young adult” - jaunieši 18-20 gadi, “Junior” - jaunieši 15-17 gadi, “Cadet” - jaunieši 13-14 gadi, “Cub” - jaunieši 10-12 gadi un “Open” - Jaunās cerības, "Veteran" - Meistarklase vingrinājumā 18m Round un  “Tidet” - bērni līdz 9 g.v. vingrinājumā 10m Round (2X30 ieskaites bultas (divas reizes pa 10 sērijām ar 3 bultām katrā sērijā)), kompaktloka šāvējiem 10=X (bērniem 10=10), šaušanas laiks 90 sekundes. Jaunākās grupas dalībniekam ir tiesības startēt vecākas grupas konkurencē, attiecīgi reģistrējoties.
Vingrinājumi, attālumi un mērķa izmēri:
Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1) Loku_klases_sausanas_vecumgrupas_telpas
3. Vieta un laiks. 2022.gada 6.februāris, SK AMAZONES ziemas loka šaušanas sporta bāzē SKOLA (Rīgā, Vizlas ielā 1).
4. Vadība. Vārdiska tiesnešu kolēģija tiek apstiprināta un paziņota sacensību dienā. Tiesnešu pamatsastāva prasības: Galvenais tiesnesis, Šaušanas vadītājs, Galvenais sekretārs – ne zemāk kā I kategorija (var būt arī vienā personā). Pārējiem tiesnešiem netiek izvirzītas īpašas kvalifikācijas prasības.
5. Sacensību programma. Sacensības organizē 2 grupās:
Rīta grupa - R loki
10:00 – reģistrācija, tehniskā komisija, instruktāža, 4 piešaudes sērijas
11:00 – 13:00 – kvalifikācija vingrinājumā Round
13:00-14:00 – apbalvošana, telpu vēdināšana
Pēcpusdienas grupa - C, B, L un T loki
14:00 – reģistrācija, tehniskā komisija, instruktāža, 4 piešaudes sērijas
15:00 – 18:00 – kvalifikācija vingrinājumā Round
18:30 – apbalvošana
6. Finansēšana. Sacensību organizēšana tiek segta no organizatoru līdzekļiem un dalībnieku dalības maksām: bērni 2.00EUR, jaunieši 5.00EUR, pieaugušie, “Meistarklase” un „Jaunās cerības” 11.00EUR (pārskaitījums Amazones Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs, LV61HABA0551037871599, HABALV22, Swedbank).
7. Pieteikumi. Dalībnieki reģistrējas izmantojot reģistrācijas formu https://archscorer.faae.ee/#/event/251 un reģistrējoties apstiprina, ka viņa veselības stāvoklis ir apmierinoš, ka viņš zin un ievēros sacensību noteikumus, drošas šaušanas drošības tehnikas nosacījumus un materiālo atbildību par aprīkojuma tīšu bojāšanu (personu līdz 14 g.v.vietā atbil vecāki vai kluba pilnvarotie pārstāvji). Ja pieteiktie dalībnieki pārsniedz dalībnieku maksimālo limitu, ņemot vērā dalībnieku ratiņkrēslā nepieciešamo vietu, organizatoriem ir tiesības atteikt dalību.
8. Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus nosaka pēc augstākā rezultāta summā. Vienāda rezultāta gadījumā skaita 10-niekus, 9-niekus utt.
9. Apbalvošana. Sacensību uzvarētājus katrā grupā apbalvo ar diplomiem un medaļām. “Meistarklase” izsniedz sertifikātu par dalību un uzrādīto rezultātu. Organizatoram ir tiesības pasniegt papildbalvas un apbalvot izdalītas papildgrupas vai grupas apvienot.
10. Dreskods. Dalībnieku apģērbam un apaviem būtu jāatbilst WA noteikumu prasībām (atļauta sporta, kluba, izlases vai balta forma, slēgta tipa sporta apavi). Nav vēlams apģērbā iekļaut džinsa un kamuflēta auduma materiālu. Klubu komandu dalībniekiem atklāšanas un noslēguma ceremonijās vēlams ierasties vienotā komandas formas tērpā. Šaušanas laikā uz muguras būtu vēlams salasāms dalībnieka uzvārds.
11. Ierobežojums. Sacensībās nav atļauts piedalīties dalībniekam, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzrādījis I un augstākas sporta klases rezultātu (izņemot „Jaunās cerības” - atļauts startēt līdz SMK ieskaitot, “Meistarklase” atļauts startēt visu sporta klašu sportistiem bez ierobežojumiem). Nav atļauts piedalīties dalībniekiem, kuri (vai kuru pārstāvošā organizācija) nav norēķinājušies par iepriekšējiem startiem.

Organizators brīdina - publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi kurā startējis, iespējams arī citu organizatoram iesniegto informāciju un ir tiesīga veikt dalībnieku testēšanu ar alkometru.

Punkti Nr.5 un Nr.9 var tikt mainīti atkarībā no sacensību gaitas un dalībnieku skaita. Nepieciešamības gadījumā organizatoram ir tiesības palielināt vairogu skaitu. Par citām izmaiņām, ja nepieciešamas, lemj klubu pārstāvju ārkārtas sapulce ar balsu vairākumu. Ja balsis vienādas - izšķirošā ir organizatora balss.

Atbildīgā persona – Eduards Lapsiņš 29266088
avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1) Empty Re: Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1)

Svētdena Februāris 06, 2022 11:26 am
Rezultātiem var sekot līdzi šeit - https://archscorer.faae.ee/#/event/251
avatar
Eduards Lapsiņš
Number of posts : 330
Join date : 09.09.21

Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1) Empty Re: Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1)

Svētdena Februāris 06, 2022 4:57 pm
Diemžēl ir sanācis misēklis un Pirmo startu vietā ir izsniegti medāļi ar Rīgas kausa simboliku... Lūgums atnest "nepareizās" medaļas un saņemt "pareizās".
Sponsored content

Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1) Empty Re: Mani pirmie starti februāris 2022 (WA, 6.02.2022., Rīga, Vizlas iela 1)

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā